o mnie

Karolina Ćwil stojąca na sali baletowej

Nazywam się Karolina Ćwil i zajmuję się pracą z głosem. Niektórzy znają mnie również pod pseudonimem artystycznym Kiciabe, którego używam występując na scenie w roli wokalistki.

Muzyka od zawsze była moją pasją, lecz dopiero w czasie studiów inżynierskich zrozumiałam, że chce na stałe związać z nią swoją przyszłość. W 2014 roku rozpoczęłam naukę w Państwowym Studium Wokalno-Baletowym, po ukończeniu którego uzyskałam tytuł aktorki scen muzycznych. Rok później rozpoczęłam studia na Wydziale Jazzu w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, gdzie miałam okazję rozwinąć swój warsztat wokalny i wypracować własny styl. W międzyczasie brałam udział w licznych warsztatach, kursach i szkoleniach, które pozwoliły mi zgłębiać tajniki ludzkiego głosu i przygotowywały do roli trenerki wokalnej.

Tak też, z czystej pasji, muzyka stała się moją rzeczywistością i stylem życia.

Grafika przedstawiająca zarys Karoliny Cwil

nauka śpiewu i treningi wokalne

Od ponad 4 lat prowadzę treningi wokalne i lekcje śpiewu dla zespołów muzycznych, grup teatralnych i solistów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Jestem członkinią amerykańskiego stowarzyszenia nauczycieli śpiewu International Voice Teachers of Mix oraz stowarzyszenia Mix.

projekty muzyczne

Oprócz nauczania, sama również śpiewam, koncertuję i chętnie biorę udział w różnego rodzaju projektach muzycznych, o czym przeczytać możesz tutaj. Moimi ulubionymi stylami muzycznymi są Soul, RnB, Neosoul i poezja śpiewana. Artyści, których stawiam sobie za wzór to między innymi Erykah Badu, D’Angelo i Jill Scott. Uważam się za silną kobietę o wrażliwym obliczu. Mam głowę pełną marzeń, pokory, wdzięczności i wiary. W wolnym czasie piszę teksty i tańczę, a moim obecnym celem jest wydanie autorskiej płyty i zarażenie polskiej sceny muzycznej moją miłością do RnB.

Hello, it is me you’re looking for

Chcesz rozwinąć swój warsztat wokalny i szukasz nauczyciela, który Ci w tym pomoże? Kogoś, kto odpowiednio zdiagnozuje Twój głos i w pełni dostosuje zajęcia do Twoich potrzeb i umiejętności? Potrzebujesz osoby, która zajmie się przygotowaniem wokalnym aktorów do spektakli muzycznych? A może chciałabyś/chciałbyś abym wzięła udział w Twoim projekcie muzycznym?

Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na stronie, lub wiadomość prywatną w mediach społecznościowych.

Close